Hakkımızda

MUSLULAR ÇELİK YAPI İNŞAAT LTD.ŞTİ.

Biz Kimiz ?

MUSLULAR Çelik Yapı İnşaat kurulduğundan bu yana birçok alanda faaliyet gösteren çok yönlü  bir şirkettir. 2016 Yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren MUSLULAR ÇELİK YAPI İNŞAAT LTD.ŞTİ.  300'ün üzerinde projeye imza atmıştır.


MUSLULAR Yapı, konut yapımı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yeni projeleri ile siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. İnsanların ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi kendimize ilke edindik her zaman yapılmayanı yapmaya çalışan MUSLULAR Çelik Yapı İnşaat LTD.ŞTİ. ürettiği binlerce konutta 1500’den fazla insan yaşamaktadır.


2018 yılında Muslular Çelik Yapı markası huzurlu ve konforlu yaşam arayan müşterilerimize kendi arsalarında Hafif Çelik Konstrüksiyon Ev Teknolojisi ile estetik, hızlı ve güvenli bireysel konutlar yapmayı hedeflemiştir. Muslular Çelik Yapı bünyesindeki mimar ve mühendisler kontrolünde hazırlanan tasarım ve statik hesaplamalarıyla uygun fiyat, konfor, huzur ve yapı güvenliğini bir arada sunuyor. Ana taşıyıcılarını galvaniz paslanmaz hafif çelik yapı sisteminin oluşturduğu Muslular Çelik yapıları 150 yıldan fazla dayanabilmektedir.


Modern villa, klasik yapılar, bağ evleri, satış ofisleri, çok amaçlı binalar ve daha fazla ürün seçenekleriyle her ihtiyacınızı karşılamaktadır. Fethiye , Seydikemer , Kaş , Kalkan ve Muğla'nın birçok bölgesinde hizmet veriyoruz. FETHİYE'de bulunan satış ofisi ve showroomlarla Muğla'nın dört bir yanına hafif çelik evler yapıyoruz.


Muslular Çelik Yapı yapılarının öne çıkan özellikleri arasında teknolojik hızlı üretim sistemi, yüksek kalitede uzun ömürlü malzeme kullanımı, kısa sürede yerinde kurulum, ekonomik fiyat ve en önemlisi MUSLULAR İNŞAAT tecrübe ve güvencesidir.

Muslular Çelik Yapı ile güvenli, kaliteli, konforlu ve sağlam bir mekânda yaşamın huzurunu ömür boyunca hissedin.